Powierzając organizację stypy zyskujecie Państwo pewność, że spotkanie przy stole po uroczystości pogrzebowej przebiegnie w sposób zorganizowany i zgodny z oczekiwaniami. Mimo trudnego momentu w życiu warto wybrać najlepszy wariant z naszej oferty, bowiem we wspomnieniach pozostaje nie tylko chwila samego pochówku, ale organizacja całego dnia skierowana pamięci zmarłemu.

Stypa jest uroczystym poczęstunkiem, podczas którego najbliższa rodzina, przyjaciele, znajomi wspólnie spędzają czas na rozmowach, oddając się refleksji przemijania, zagłębiając we wspomnieniach o osobie, która właśnie odeszła do wieczności.

Co oferuje Centrum Pogrzebowe Szmurło?

Oferujemy przestronną, elegancką, klimatyzowaną salę restauracyjną przystosowaną do obsługi osiemdziesięciu żałobników oraz salę kameralną, w której gościć możemy trzydzieści osób.

Obie znajdują się w Karakulach przy ul. Kościelnej 3, w sąsiedztwie cmentarza miejskiego.

Zapewniamy:

  • profesjonalną, doświadczoną obsługę kelnerską
  • bogate menu zamknięte w każdym budżecie

Czas, który Państwo spędzicie na stypie zależy wyłącznie od Was, nie narzucamy żadnych limitów czasowych, wszystko zależy od wspólnych ustaleń.

Nasza wieloletnia współpraca z zaufanymi partnerami powoduje, że jesteśmy w stanie szybko i w sposób komfortowy zorganizować niewielkie rodzinne spotkanie, jak również poczęstunek dla kilkudziesięciu i więcej, żałobników.

Przeczytaj również Stypy w Białymstoku – wiele rozwiązań i udogodnień na przykładzie Centrum Pogrzebowego Szmurło

Do naszych obowiązków należeć także mogą wszelkie przedsięwzięcia logistyczne. Jest to kwestia niezwykle istotna, stawiana często na ostatnim miejscu podczas pogrzebu. Dzięki nam transport osób odbywa się w sposób bezpieczny i zorganizowany. Nasi pracownicy dbają, by  żaden z uczestników pogrzebu nie zabłądził, dotarł na czas.

Wart podkreślenia jest fakt elastyczności oferty naszego Centrum Pogrzebowego, bowiem możemy zająć się kompleksową organizacją dnia pogrzebowego albo wyłącznym zorganizowaniem spotkania po uroczystości pogrzebowej dla rodziny i przyjaciół ,na najwyższym poziomie, na każdą kieszeń.

Towarzysząc Państwu w tym trudnym, pełnym smutku czasie,  zagwarantujemy odpowiednią scenerię i profesjonalna obsługę z dobrą kartą w tle.

Warto nam zaufać.