W Centrum Pogrzebowym Szmurło usługę, związaną z pochówkiem realizujemy na terenie Białegostoku i okolic kompleksowo, z empatią, poszanowaniem emocji i dbałością o indywidualne preferencje.

Pogrzeb jest ostatnią drogą ku wieczności osoby zmarłej. Jesteśmy po to, by towarzyszyć w tej drodze wspierając rodziny radą, dopełniając formalności pogrzebowych, przejmując organizację uroczystości.

Wszystkie nasze działania umożliwiają najbliższym pożegnanie osoby zmarłej w spokoju, modlitwie, z należytą powagą i szacunkiem.

Tylko z Centrum Pogrzebowym Szmurło znajdziesz to czego szukasz

https://centrum-pogrzebowe.pl/pogrzeby/Oferta naszego Centrum Pogrzebowego oprócz tradycyjnego pochówku czy kremacji obejmuje również szereg usług dodatkowych jak nagłośnienie ceremonii, zapewnienie możliwości wpisów do księgi kondolencyjnej, dostarczenie pamiątkowych obrączek czy wstążek żałobnych. Nadto, w naszych Domach istnieje możliwość wykorzystania windy pogrzebowej, która ułatwia pochówek i podnosi estetykę uroczystości.

Nasze Centrum Pogrzebowe to także szeroka oferta doboru akcesoriów jak: urny, okucia i dewocjonaliów: świece, modlitewniki etc.

Na specjalne życzenie organizujemy także stypę dla bliskich osoby zmarłej.

Centrum Pogrzebowe w Białymstoku zostało stworzone z myślą o tym, by dostosować usługi do potrzeb i oczekiwań najbliższych osoby zmarłej, w sposób, który umożliwia skupienie uwagi na osobie zmarłej, przeżyciach duchowych a nie czynnościach przyziemnych, które tylko potęgują ból i odczucie straty.

Przeczytaj również Organizacja pogrzebu część 1.: tradycyjny pochówek

Wybór odpowiedniej oprawy ceremonii pogrzebowej zawsze pozostawiamy Państwu.  Wystarczy kontakt telefoniczny w jednym z Domów Pogrzebowych w Białymstoku lub Karakulach, by uzyskać wszystkie informacje.